יצירת קשר
DANEL_LOGO_04-01

  מטפלות סיעודיות

  קשה לראות את האנשים היקרים לנו, מתקשים בפעולות היום יום, כמו להתקלח, להתלבש או לאכול לבד. אנחנו בדנאל, נתאים לכם מטפלת מקצועית שתטפל ביקרים לכם בביתם, תוך שמירה על עצמאותם וכבודם.

  אנחנו בדנאל סיעוד, חברת הסיעוד הגדולה והותיקה בישראל, מעניקים שירות מידי חודש ל 35,000 קשישים בכל הארץ, במסגרת חוק הסיעוד של הביטוח הלאומי, באמצעות עשרות אלפי מטפלות ומטפלים בעלי הכשרה. וכולנו עושים את עבודתנו, מתוך תחושת שליחות ונתינה. 

  המטפלת שתגיע לביתכם לטפל בבן המשפחה שלכם, תסייע ותקל עליו בביצוע פעולות יומיומיות כמו להתלבש לבד, לאכול, להתרחץ, להתנייד, לנקות את הבית ולערוך קניות וסידורים.

  אנחנו בדנאל מבינים, שלא משנה בני כמה אנחנו, חשוב לבן המשפחה שלכם להרגיש חיוני ועצמאי, גם כאשר הוא מקבל סיוע ממטפלת.
  לכן, אנחנו מחויבים לתת מענה לכל הצרכים הייחודיים והמשתנים של המטופלים שלנו, תוך שמירה על כבודו של המטופל ופרטיותו. וחשוב לנו להתייחס אליו, ממש כאילו היה בן משפחה שלנו.

  המטפלות המועסקות על ידינו נבחרות בקפידה על ידי אנשי המקצוע המיומנים שלנו ועוברות הכשרה מיוחדת, מקצועית ומקיפה.

  חשוב לנו שתהיה התאמה טובה בין בן המשפחה שלכם לבין המטפלת.  התאמה זו, נעשית על סמך היכרות עם שני הצדדים, בחינת הצרכים של בן המשפחה שלכם והקשבה לרצונותיו, על מנת להגיע להתאמה הטובה ביותר ביניהם.
  שלבי האיתור, ההשמה והמעקב נעשים באמצעות עובד מקצועי שלנו בדנאל, תוך התחשבות ותיאום מתמיד עם בני המשפחה.

  לנו בדנאל סיעוד צוותים מקצועיים ומטפלות המעניקים שירות בשפות העברית, רוסית, ערבית, אנגלית  ובמגוון שפות אחרות בהתאמה לצרכים של בן המשפחה שלכם.

  קורס הכשרת מטפלות היברידי

  בדנאל סיעוד מאמינים בעבודה מקצועית ואיכותית, לשם כך פותח  קורס מטפלות היברידי. הקורס אשר קיבל את אישור הביטוח הלאומי משלב בין מפגשים פרונטלים בכיתה ללמידה עצמאית דיגיטלית.
  בהפקת הקורס החדשני והייחודי השקיעה  דנאל סיעוד משאבי כסף זמן ומחשבה רבים על מנת לייצר תוכן ברמה הגבוה ביותר.

  התוכן מונגש באמצעות סרטונים, לומדות, סימולציות ומבחנים דיגיטליים שהופקו במיוחד לצורך כך ומאפשרים למידה מרחוק בזמן ובמקום המתאים ונוח למטפלת.
  בקורס נלמדים תכנים כגון – "כניסה לבית מטופל חדש", "מחלות בזקנה", "תקשורת בינאישית" ו"שמירה על בטיחות הקשיש" בביתו ועוד ועוד. הלמידה מבוקרת ומנוהלת על ידי מערכת lms (Learning Management System ) המציגה נתונים בזמן אמת עבור כל לומדת והישגיה.
  רכזי הקורסים מספקים תמיכה ומנהלים את התקדמות הקורס מתחילתו ועד סופו.

  בזכות הקורס המתקדם מצליחה דנאל סיעוד להנגיש את הקורס להיקף מטפלות רחב וכך משפרת את איכות הטיפול המוענק לקשישים.

  אלפי המטפלות שכבר הוכשרו בקורס זה מעידות כי הקורס תרם להן ידע, ביטחון ותשובות לשאלות שמלוות אותן בעבודה היומיומית.

  פלטפורמת הלימוד המשולבת למידה עצמאית דיגיטלית ומפגשים בכיתה מוכיחה את עצמה בהנגשת הקורס ובאיכותו.

   

  במה תוכל המטפלת לסייע לבן המשפחה שלכם?

  רוצים לדעת במה עוד יכולות מטפלות דנאל לסייע לבן המשפחה שלכם? התקשרו למומחים של דנאל 95922*

  יצירת קשר

  הצוות שלנו

  אנחנו בדנאל סיעוד מעניקים שירות מידי חודש ל 35,000 קשישים בכל הארץ, במסגרת חוק הסיעוד של הביטוח הלאומי. אנחנו מעסיקים עשרות אלפי מטפלים ומטפלות, הנבחרים בקפידה, על ידי הסגל המקצועי שלנו.
  הצוות הרב שפתי שלנו, מעניק שירותי טיפול ללקוחות, בעברית, רוסית, ערבית, ובמגוון שפות אחרות.

  אנחנו מאמינים, כי לכל מטופל שלנו יש אופי שונה, רצונות שונים וצרכים שונים, לכן אנו מתאימים את השירות שלנו לצרכים הייחודיים של כל מטופל וכל משפחה הזקוקה לנו. אנחנו מחויבים לתת מענה לכל הצרכים הייחודיים והמשתנים של המטופלים שלנו, תוך שמירה על כבודו של המטופל ופרטיותו, וחשוב לנו להתייחס אליו, ממש כאילו היה בן משפחה שלנו.

  ההתאמה בין המטפל לקשיש נעשית על סמך היכרות עם שני הצדדים, בחינת צרכי הקשיש והקשבה לרצונותיו, על מנת להגיע להתאמה הטובה ביותר ביניהם. שלבי האיתור, ההשמה והמעקב נעשים באמצעות עובד מקצועי תוך התחשבות ותיאום מתמשך עם בני המשפחה.

  צוות המומחים שלנו בדנאל סיעוד, מעניק מגוון רחב של פתרונות ושירותים מקצועיים בתחום הסיעוד, וכולנו בדנאל עושים את עבודתנו, מתוך תחושת שליחות ונתינה.

  הצוות המקצועי של דנאל סיעוד

  יצירת קשר

  שירותי סמך - חונכות

  סמך מקצועי הוא משאב ייחודי העומד לרשות המחלקות לשירותים חברתיים, המיועד לסייע ליחידים ולמשפחות הסובלים ממצוקות על רקע משבר זמני או מתמשך.

  שירות הסמך מקצועי הינו כלי משלים להרחבת ההתערבות הטיפולית של העובדים הסוציאליים ומיועדת לעזור למשפחות המתקשות בתפקד חיי היום יום בביתם וזקוקות לסיוע. על פי התפיסה המקצועית של משרד הרווחה עובד הסמך משמש כאיש הקשר בין הפרט או המשפחה הזקוקים לסיוע, לבין המחלקה, הקהילה והשירותים.

  השירות ניתן ככלל בבית מקבל השירות או במקום אחר אותו הגדיר העו"ס כמקום השירות, לתקופה של עד שישה חודשים.

  אילו שרותים ניתן לקבל במסגרת שירותי הסמך?

  חונכות לילד על הרצף האוטיזם – מאפשר לילד/אדם המאובחן על הרצף האוטיסטי למצות את יכולתו בצורה מרבית לתפקד בחיי היומיום ובחברה באופן עצמאי. תפקידו של החונך לעזור בשיפור התפקודי ולמצות את היכולת האישית של הילד על מנת לעזור לו להשתלב בקהילה בה הוא חיי.

  חלופה למעון יום שיקום/ אוטיזם – פעוטות בעלי נכות או מגבלה מולדת או נרכשת פיזית, חושית או שכלית, זכאי חוק מעונות שיקומיים, אשר בשל מצבם הרפואי אינם יכולים להגיע למעון או אשר לא נמצא להם מקום במעון יום שיקומי מתאים זכאים לסייעת בביתם ליווי הפעוטות, השגחה וסיוע בכל הנדרש לצורך קידום התפתחותם.

  מטפלת בית שבהגדרת תפקידה היא מסייעת למשפחה בביתם על מנת לחיזוק ולשימור את תפקודם בשעת משבר בשל היעדרות אחד ההורים מהסיבות הבאות: חוסר תפקוד זמני של אחד ההורים עקב מחלה, שמירת הריון, אשפוז בבית חולים, פטירת אחד ההורים או היעדרות זמנית אחרת של אחד ההורים, עד להתארגנות מחדש.

  ניהול משק הבית, תסייע למשפחה, באחד או יותר מהתחומים הבאים: תחזוקה, ניקיון וסידור הבית, שמירה ואחזקה סבירה של ניקיון המטבח, בישול ארוחות קלות, כביסה וגיהוץ בגדים.

  טיפול אישי, הינו לאדם הפרטי במרחב שבו הוא חיי, על מנת להתאים לצורכיו האישיים והקהילתיים: הדרכה בתזונה והכנת ארוחות, קשר עם משפחת מקבל השירות, סיוע בבניית מסגרת תקציבית כולל שיקוף כלכלי ובדיקה של זכויות וחובות והשתלבות בחיי הקהילה.

  טיפול כוללני – שילוב של עזרה במשק הבית וטיפול אישי למשפחה וליחידים.

  מסייע שיקומי – מסייע לאדם בוגר עם מוגבלות או לאדם עם מוגבלות שכלית התפתחותית בבית ובקהילה. בהגדת תפקיד הינו סיוע למשפחה והיחיד סיוע בהתמודדות בחיי היומיום, סידור הבית וארגונו, תזונה והכנת ארוחות, תקציב הבית מיצוי זכויות וחובות.

  על פי הנחיית העובד הסוציאלי אשר נמצא בקשר עם המשפחה, פועל עובד הסמך המקצועי במספר רמות התערבות בהתבסס על מצב ותפקוד המשפחה/היחיד:

  התערבות לצורך שינוי או שיפור תפקוד המטופל לצורך הגעה לעצמאות חלקית או מלאה

  התערבות לצורך שימור תפקודו של המטופל בכדי למנוע הרעה במצב.

  התערבות לצורך מניעת הידרדרות בתפקודו של המטופל.

  לבירור זכאות לקבלת שירות של עובד סמך מקצועי, יש לפנות לעובד הסוציאלי במחלקה לשירותים חברתיים במקום המגורים שלכם.

  יצירת קשר

  כל מה שרציתם לדעת על סיוע במסגרת חוק ביטוח סיעוד והעסקת עובד זר

  עם קבלת ההחלטה על הצורך בסיוע של מטפל, מתחיל הליך הכרוך במספר שלבים. ריכזנו עבורכם את כל המידע על השלבים לקבלת זכאות לגמלת סיעוד ולהעסקת עובד זר. נשמח לעזור לכם כבר מהשלב הראשון בכדי לקבל ליווי ותמיכה צמודים לכל אורך הדרך.

  יצירת קשר

  רפורמה בסיעוד - כל המידע הכדאי לדעת.

  בנובמבר 2018, אושרה הרפורמה החדשה בסיעוד עבור קשישים הזכאים לגמלת סיעוד מהמוסד לביטוח לאומי. רפורמה בסיעוד מאפשרת בחירה נרחבת יותר באופן קבלת הסיוע על פי צורך, יחד עם זאת, חשוב להכיר את הפרטים לעומק טרם קבלת ההחלטה על אופן הסיוע, מכיוון שישנם פרטים רבים, אליהם חשוב להתייחס .

  להלן עקרי הרפורמה בכדי שתוכלו להבין כיצד היא משפיעה עליכם ומה הזכאות שלכם :

  • במסגרת הרפורמה נוספו רמות זכאות ומעתה קיימות 6 רמות זכאות לגמלת סיעוד, במקום 3 רמות שהיו.
  • רמת הזכאות נקבעת בהתאם לגבוה מבין השניים:
   1. הניקוד שניתן לזכאי בבדיקת הערכת התלות (ADL).
   2. הניקוד שניתן לזכאי בגין הצורך שלו בהשגחה.
  • הרפורמה מעניקה הטבה בשעות לאלו המקבלים שירות ממטפל/ת ישראלי/ת
  • פירוט שעות הטיפול בהתאם לרמות הזכאות החדשות*:
  טבלת זכאות

  גמלת זכאות ברמה 1 מאפשרת בחירה בין כמה אפשרויות:

  • קבלת 5.5 שעות שבועיות של שירותי טיפול אישי על ידי מטפל/ת סיעודי/ת בבית הקשיש
  • גמלה כספית בהיקף של 1,407 ₪ לחודש.
  • שילוב בין השירותים השונים.

  לזכאים חדשים – 9  יחידות שירות שבועיות אותן ניתן לממש לצרכים שאינם טיפול ביתי (כמו ביקור במרכז יום, מוצרי ספיגה, לחצני מצוקה ושירותי כביסה)

  גמלת זכאות ברמות 6-2 מאפשרת בחירה בין כמה אפשרויות:

  הזכאים ("חדשים" "וותיקים")  יוכלו לבחור מבין האפשרויות הבאות, תוך התייעצות עם גורם מקצועי/טיפולי :

  1. טיפול ביתי או שילוב בין כלל האפשרויות: מרכז יום/סל מוצרים ללא גמלה כספית ! (פירוט השעות בהתאם לטבלה )
  1. שילוב טיפול ביתי + גמלה כספית : 4 שעות בגמלה כספית היתר בשירותי סיעוד בקהילה/בית או שניהם יחד (כל עוד לא ביקר בביתו גורם מקצוע).

  2. שילוב גמלה כספית + טיפול : עד 1/3 מגובה הזכאות בכסף + היתר בשירותי סיעוד בקהילה/בית או שניהם יחד. (אם גורם מקצועי ביקר בביתו)

  3. מאחר ורמת התלות גבוהה  – לא ניתן לבחור בגמלה כספית בלבד פרט למקרים של העסקה 24/7

  במסגרת הטיפול הסיעודי אתם לא לבד!

  דנאל סיעוד, היא החברה הגדולה והוותיקה בתחום שירותי סיעוד ורווחה בישראל. מתוך היכרות עמוקה שלנו עם התחום ברור לנו, יותר מתמיד, כי אין תחליף לשקט נפשי, לקשר אישי שנוצר לאורך זמן ולמישהו שנכנס הביתה וניתן לסמוך עליו. לכן בנינו מערך שירותים המעניק פתרון מלא כדי שלא תישארו לבד

  יתרונות השירות של דנאל סיעוד:

  יצירת קשר

  שירותי סיעוד פרטיים

  באמצעות חוק הסיעוד מסייעת המדינה בשירותי סיעוד פרטיים לקשישים שזקוקים לעזרה בביצוע מטלות היומיום וקושי בתפקוד, אך מעוניינים להישאר לגור בביתם. הקשישים העומדים בקריטריונים לקבלת גמלת סיעוד, זכאים לקבל את הגמלה, במימון מלא של הביטוח הלאומי.

  במידה ובן המשפחה שלכם אינו עומד בקריטריונים שהוגדרו לקבלת גמלה, חשוב שתבדקו האם תוכלו לקבל עבורו סיוע מגורמים מוסדיים אחרים כגון: ביטוח לאומי, קרן לרווחת ניצולי השואה או ביטוחים פרטיים.

  לאחר שמיציתם את כל אפשרויות המימון המוסדיות, תוכלו עדיין לקבל עזרה סיעודית פרטית. שירותי טיפול של מטפלת מקצועית אשר תגיע אל בית הקשיש ותסייע לו בפעולות היומיום. אנחנו בדנאל סיעוד, כבר מעל 45 שנה, מעניקים שירות מידי חודש לכ 35,000 קשישים בכל הארץ, במסגרת חוק הסיעוד של הביטוח הלאומי. ומעסיקים עשרות אלפי עובדים סוציאליים, אחיות ומטפלות, הנבחרים בקפידה, על ידי הסגל המקצועי שלנו. מתוך מאגר המטפלות הרחב שלנו נוכל למצוא לכם מטפלת אשר תטפל בבן המשפחה שלכם באופן פרטי. 

  המטפלות המקצועיות של דנאל

  המטפלות המועסקות על ידינו, נבחרות על ידי אנשי המקצוע המיומנים של החברה ועוברות הכשרה מיוחדת ומקיפה.
  ההתאמה בין המטפלת לקשיש נעשית על סמך היכרות עם שני הצדדים,

  בחינת צרכי הקשיש והקשבה לרצונותיו, על מנת להגיע להתאמה הטובה ביותר בין המטפל לקשיש כגון: שפה, ארץ מוצא, מין, גיל, דת וכדומה.
  שלבי האיתור, ההשמה והמעקב נעשים באמצעות עובד מקצועי תוך התחשבות ותיאום מתמיד עם בני המשפחה.

  הפעולות בהן תסייע המטפלת לבן המשפחה שלכם
  כולנו בדנאל עושים את עבודתנו, מתוך תחושת שליחות ונתינה. אנו מחויבים להעניק לכם את השירות המקצועי והאישי ביותר, ממש כמו לבני המשפחה שלנו
  יצירת קשר

  ליווי וייעוץ בחירת בית אבות

  ההחלטה על מעבר לבית אבות

  החלטה על דיור מתאים בתחום בית אבות עבור היקרים לכם, איננה החלטה פשוטה. אנחנו בדנאל מאמינים כי ההחלטה לגבי המעבר לבית האבות, צריכה להיות של הקשיש, ובשיתוף מלא עימו, אלא אם מצבו הקוגניטיבי לא מאפשר זאת.

  מעבר לבית אבות, אינו תהליך פשוט עבור הקשיש ונעשה לרוב במקרים, בהם אין אפשרות אחרת והקשיש אינו יכול להישאר במסגרת הביתית, הטבעית והמוכרת לו. למרות הקושי בתהליך עצמו, המעבר לבית אבות מאפשר לקשיש לחיות במסגרת מוגנת, ולשפר את בריאותו ואיכות חייו.

  סיוע בבחירת בית האבות המתאים לבן המשפחה שלכם

  בישראל קיימים סוגים שונים של בתי אבות: לתשושים, לסיעודיים ולתשושי נפש ובכל סוג קיימות עשרות אפשרויות. אנחנו בדנאל סיעוד מפעילים עבורכם מרכז ייעוץ, באמצעות יועצים מומחים לתחום, שילוו אתכם עד מציאת הפתרון האידיאלי עבור בן המשפחה שלכם.

  לאחר פגישת היכרות בה נאפיין את צרכי הקשיש, נוכל לייעץ ולהעניק לכם הכוונה מקצועית וליווי אישי לאורך כל התהליך.

  כיצד נסייע לכם לקבל את ההחלטה על בית האבות המתאים?

  מה עוד חשוב לדעת לפני שבוחרים בית אבות?

  אנחנו בדנאל סיעוד ממליצים לכם, לפני חיפוש המסגרת להוריכם, לערוך תיאום ציפיות, הן עם הקשיש והן בין בני המשפחה לגבי הציפיות מהמסגרת.

  • סוג הטיפול: איזה סוג עזרה צריך בן המשפחה? עזרה סיעודית, טיפול רפואי או אולי רק מסגרת חברתית.
  • מיקום גיאוגרפי: האם חשוב לכם שבית האבות יהיה קרוב למקום המגורים שלכם כדי שתוכלו לבקר לעיתים תכופות. 
  • תקציב: מה התקציב המשפחתי למימון העלות והאם ניתן למצוא מקורות מימון נוספים.
  • תנאי קבלה: מהם תנאי הקבלה לבית האבות והאם בני המשפחה שלכם עומדים בהם.

  קריטריונים אלה יעזרו לכם במיקוד האפשרויות לבחירה ויסייעו לכם בקבלת ההחלטה.

  יצירת קשר

  סיוע לניצולי שואה

  אנחנו בדנאל סיעוד, בשיתוף עם הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל, מסייעים לניצולי שואה הזקוקים לעזרה סיעודית.
  הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל נוסדה בשנת 1994 במטרה לסייע לניצולי השואה שניצלו מן התופת הנוראית, מסייעת לניצולי שואה החווים קושי בפגיעה ביכולת התפקוד היומיומית בשל השפעות הגיל ובשל התמודדות עם עברם הקשה.

  באמצעות חוק הסיעוד מסייעת המדינה לקשישים שזקוקים לעזרה בביצוע מטלות היומיום וקושי בתפקוד, אך מעוניינים להישאר לגור בביתם. הקשישים העומדים בקריטריונים לקבלת גמלת סיעוד, זכאים לקבל את הגמלה, במימון מלא של הביטוח הלאומי.

  ובנוסף, הקרן לרווחת ניצולי שואה, מסייעת במימון טיפול סיעודי בשני מצבים:

  • טיפול קצר מועד – הקרן מממנת היקף שירות של עד 50 שעות טיפול למשך חודשיים, מיום קבלת אישור הקרן.
  • טיפול לטווח ארוך – טיפול בהיקף של 9 שעות שבועיות, לניצולי שואה הזכאים לגמלת סיעוד בהיקף מוגדל, מהמוסד לביטוח לאומי.

  מי זכאי לקבלת עזרה סיעודית מהקרן לנפגעי השואה?

  קיימים מספר קריטריונים לקבלה של סיוע לניצול שואה מהקרן:

  • מי שחיו תחת הכיבוש הנאצי בתקופת מלחמת העולם השנייה ושעברו את התקופה בגטאות, מחנות ריכוז או במסתור, תוך סיכון חיים או שחיו בארצות שהיו גרורותיה של גרמניה הנאצית כמו רומניה, בולגריה, צרפת, איטליה והונגריה וסבלו מרדיפות הנאצים. 

  וכן מי שברחו משטח הכיבוש: מגרמניה אחרי 1933, מאוסטריה אחרי 1938, ומיתר הארצות אחרי פרוץ המלחמה וכיבוש עד ליום 8.5.1945.

  • נפגעי השואה, במצב סיעודי, אשר תלויים לחלוטין בעזרת הזולת בכל פעולות היומיום, והוגדרו ע"י המוסד לביטוח לאומי כזכאים לגמלת סיעוד בשיעור 150% או 168%.
  הפעולות בהן תסייע המטפלת לבן המשפחה שלכם
  שירות מטפלת בבית של דנאל סיעוד

  לדנאל סיעוד, חברת הסיעוד הגדולה והותיקה בישראל, רישיון מהמוסד לביטוח לאומי ומשרד העבודה והרווחה, לספק שירותי טיפול לקשישים הזכאים לקבלת גימלת סיעוד לפי חוק ביטוח לאומי. כבר מעל 45 שנה, אנו מעניקים שירות מידי חודש לכ 35,000 קשישים בכל הארץ, במסגרת חוק הסיעוד של הביטוח הלאומי. אנחנו בדנאל סיעוד, מעסיקים עשרות אלפי עובדים סוציאליים, אחיות ומטפלות, הנבחרים בקפידה, על ידי הסגל המקצועי שלנו.

  יצירת קשר

  עובדים זרים

  טיפול בבן המשפחה המזדקן באמצעות עובד זר

  התדרדרות במצב הבריאותי או המנטאלי של יקירכם, היא תהליך כואב עבור הקשיש ובני משפחתו ומביא עימו דילמות רבות. אם החלטתם יחד, שהמקום הכי טוב עבור יקירכם זה הבית, נתאים לכם עובד זר שיסייע בטיפול היומיומי בו בסביבה, שהוא אוהב וטבעית עבורו.

  התדרדרות מצבו של בן המשפחה שלכם, מובילה לקושי בתפקודו העצמאי של הקשיש, הזקוק לעזרת מטפל צמוד, השוהה עימו בקביעות. לעיתים, יוכלו בני המשפחה לטפל בקשיש, אך במרבית המקרים, נדרש סיוע של מטפל חיצוני ומוסמך, שיטפל בקשיש, מבלי לעזוב את ביתו והסביבה המוכרת.

  עובדים זרים מונים נתח משמעותי מעולם המטפלים, אזרחי מדינות שונות, אשר הגיעו לישראל לעבוד וקיבלו לכך אישור ממוסדות המדינה.

  חברת דנאל עובדת בשיתוף פעולה עם תאגידים שונים המחזיקים ברישיון ממשרד הפנים – רשות האוכלוסין ההגירה ומעברי הגבול, לעסוק בהשמת עובדים זרים, לרבות ליווי בהוצאת רישיון העסקת עובד זר לסיעוד והוצאת ויזה.

  כבר מעל 45 שנה, אנו מעניקים שירות מידי חודש לכ 35,000 קשישים בכל הארץ, במסגרת חוק הסיעוד של הביטוח הלאומי. אנחנו בדנאל סיעוד, מעסיקים עשרות אלפי עובדים סוציאליים, אחיות ומטפלות, הנבחרים בקפידה, על ידי הסגל המקצועי שלנו.

  עובדים זרים לסיעוד - המקצועניים של דנאל

  אנחנו בדנאל מאמינים, כי לכל מטופל יש אופי שונה, רצונות וצרכים שונים, לכן אנו שמים דגש על הצרכים הייחודיים של כל מטופל וכל משפחה הזקוקה לנו.
  עובדים זרים לסיעוד אשר איתם אנו עובדים, נבחרים על ידי אנשי המקצוע המיומנים של החברה ועוברים הכשרה מיוחדת ומקיפה.
  ההתאמה בין העובד הזר לקשיש נעשית על סמך היכרות עם שני הצדדים, 

  בחינת צרכי הקשיש והקשבה לרצונותיו, על מנת להגיע להתאמה הטובה ביותר כגון: שפה, ארץ מוצא, מין, גיל, דת וכדומה.
  שלבי האיתור, ההשמה והמעקב נעשים באמצעות עובד מקצועי תוך התחשבות ותיאום מתמיד עם בני המשפחה. וגם לאחר ההעסקה, אנחנו בדנאל ממשיכים ללוות אתכם, ומספקים ייעוץ והדרכה לקשיש, למשפחה ולעובד הזר.

  הפעולות בהן יסייע העובד הזר לבן המשפחה שלכם

  האם להשאיר את בן המשפחה בבית?

  בן המשפחה הסיעודי שלכם, זקוק לשגרה מבורכת ולסביבה מוכרת. טיפול סיעודי של עובד זר בבית, יאפשר לכם להשאיר את בן המשפחה בבית,
   גם אם מצבו הפיזי אינו מאפשר לו לקיים את מטלות יומיומיות בכוחות עצמו, או שהוא זקוק להשגחה צמודה.
  מתלבטים אם להשאיר את בן המשפחה בבית או להעבירו לבית אבות? לא בטוחים מהו הפתרון המתאים לבן המשפחה שלכם?

  היכנסו לשאלון שירותי הסיעוד, ובדקו איזה שירות סיעוד מתאים לכם.

  יצירת קשר

  חוק סיעוד ביטוח לאומי

  חוק הסיעוד - שירותי מטפלת בבית

  קשה לראות את האנשים היקרים לנו, מתקשים בפעולות היום יום, כמו להתקלח, להתלבש או לאכול לבד. באמצעות חוק סיעוד ביטוח לאומי, מסייעת המדינה לקשישים שזקוקים לעזרה בביצוע מטלות היומיום וקושי בתפקוד, אך מעוניינים להישאר לגור בביתם. הקשישים העומדים בקריטריונים לקבלת גמלת סיעוד, זכאים לקבל את הגמלה, במימון מלא של הביטוח הלאומי.

  את גמלת הסיעוד לא מקבלים באמצעות קצבה, אלא מקבלים בדמות שעות טיפול של מטפלת, המגיעה אל בית הקשיש ומסייעת לו בפעולות היומיומיות.

  לדנאל סיעוד, חברת הסיעוד הגדולה והותיקה בישראל, רישיון מהמוסד לביטוח לאומי ומשרד העבודה והרווחה, לספק שירותי טיפול לקשישים הזכאים לקבלת גימלת סיעוד לפי חוק ביטוח לאומי.
  כבר מעל 45 שנה, אנו מעניקים שירות מידי חודש לכ 35,000 קשישים בכל הארץ, במסגרת חוק הסיעוד של הביטוח הלאומי. אנחנו בדנאל סיעוד, מעסיקים עשרות אלפי עובדים סוציאליים, אחיות ומטפלות, הנבחרים בקפידה, על ידי הסגל המקצועי שלנו.

  המטפלות המקצועיות של דנאל

  אנחנו בדנאל מאמינים, כי לכל מטופל יש אופי שונה, רצונות וצרכים שונים, לכן אנו שמים דגש על הצרכים הייחודיים של כל מטופל וכל משפחה הזקוקה לנו.
  המטפלות המועסקות על ידינו, נבחרות על ידי אנשי המקצוע המיומנים של החברה ועוברות הכשרה מיוחדת ומקיפה.

  ההתאמה בין המטפלת לקשיש נעשית על סמך היכרות עם שני הצדדים, בחינת צרכי הקשיש והקשבה לרצונותיו, על מנת להגיע להתאמה הטובה ביותר בין המטפל לקשיש כגון: שפה, ארץ מוצא, מין, גיל, דת וכדומה.
  שלבי האיתור, ההשמה והמעקב נעשים באמצעות עובד מקצועי תוך התחשבות ותיאום מתמיד עם בני המשפחה.

  הפעולות בהן תסייע המטפלת לבן המשפחה שלכם

  התנאים לקבלת גמלת סיעוד

  כדי להגיש בקשה לקבלת גמלת סיעוד, חשוב שתדעו מהם הקריטריונים לקבלת הגמלה מטעם הביטוח הלאומי:

  • עמידה בתנאי הסף – על הקשיש לחצות את גיל הפרישה ולהיות תושב ישראל.
  • מגורים – גמלת הסיעוד מיועדת לקשישים שגרים בביתם או בדיור מוגן.
  • הכנסות – גמלת הסיעוד תינתן לקשישים בעלי רמת הכנסות מסוימת, ובמידה ורמת ההכנסות גבוהה מהקריטריונים יחושבו בהתאם שעות הטיפול.
  • קצבאות נוספות – גמלת הסיעוד תינתן לקשישים אשר אינם מקבלים קצבת שירותים מיוחדים מביטוח לאומי או קצבה ממשרד הביטחון.

  רוצים לבדוק האם בן המשפחה שלכם זכאי לגמלה? הכנסו אל מחשבון הזכאות לגמלת סיעוד

  שרות טרום סעוד

  אנחנו בדנאל, מעניקים ללא תשלום, שירות "טרום סיעוד" המעניק לכם שעות טיפול בבית הקשיש, טרם קבלת האישור לגמלת הסיעוד מטעם ביטוח לאומי.
  במסגרת שירות "טרום סיעוד", נבצע השמה מיידית של מטפלת בביתו של הקשיש, עד לקבלת אישור הזכאות של הביטוח הלאומי.
  באמצעות שירות "טרום סיעוד", בן המשפחה שלכם מקבל באופן מיידי, טיפול המותאם לצרכיו על ידי מטפלת מקצועית, עוד בטרם אושרה הבקשה ובלי המתנה לקבלת התשובות.

  השירות כפוף להערכה מקצועית המבוצעת על ידי הצוות המקצועי שלנו.
  במידה והקשיש לא ימצא זכאי לגמלת סיעוד או במידה והשירותים הניתנים במסגרת גימלת סיעוד אינם עונים על כל צרכיו, לא תידרשו לשלם בעבור השירות רטרואקטיבית, ובן המשפחה שלכם יוכל לקבל המשך או הרחבת שעות טיפול, באופן פרטי.

  מבחן התלות של ביטוח לאומי

  לאחר שתגישו תביעה לגמלת סיעוד במוסד לביטוח לאומי, ונמצא שבן המשפחה שלכם עומד בתנאים לקבלת שירותי טיפול, הוא יידרש לעבור מבחן לבדיקת תפקודו ומידת התלות שלו בעזרת הזולת. מבחן זה, הנקרא גם "מבחן התלות", ייערך ע"י נציג המאושר לבדיקה זו מטעם הביטוח הלאומי.
  צפו בסרטון מבחן תלות על מנת להתרשם מהאופן בו נערכת בדיקת התלות, ממה היא מורכבת ועל מה כדאי לשים דגש בטרם ניגשים למבחן.

  סרטון מבחן התלות
  יצירת קשר