יצירת קשר
DANEL_LOGO_04-01

  המטפלות שלנו

  קשה לראות את האנשים היקרים לנו, מתקשים בפעולות היום יום, כמו להתקלח, להתלבש או לאכול לבד. אנחנו בדנאל, נתאים לכם מטפלת מקצועית שתטפל ביקרים לכם בביתם, תוך שמירה על עצמאותם וכבודם.

  אנחנו בדנאל סיעוד, חברת הסיעוד הגדולה והותיקה בישראל, מעניקים שירות מידי חודש ל 28,000 קשישים בכל הארץ, במסגרת חוק הסיעוד של הביטוח הלאומי, באמצעות עשרות אלפי מטפלות ומטפלים בעלי הכשרה. וכולנו עושים את עבודתנו, מתוך תחושת שליחות ונתינה. 

  המטפלת שתגיע לביתכם לטפל בבן המשפחה שלכם, תסייע ותקל עליו בביצוע פעולות יומיומיות כמו להתלבש לבד, לאכול, להתרחץ, להתנייד, לנקות את הבית ולערוך קניות וסידורים.

  אנחנו בדנאל מבינים, שלא משנה בני כמה אנחנו, חשוב לבן המשפחה שלכם להרגיש חיוני ועצמאי, גם כאשר הוא מקבל סיוע ממטפלת.
  לכן, אנחנו מחויבים לתת מענה לכל הצרכים הייחודיים והמשתנים של המטופלים שלנו, תוך שמירה על כבודו של המטופל ופרטיותו. וחשוב לנו להתייחס אליו, ממש כאילו היה בן משפחה שלנו.

  המטפלות המועסקות על ידינו נבחרות בקפידה על ידי אנשי המקצוע המיומנים שלנו

  ועוברות הכשרה מיוחדת, מקצועית ומקיפה.

  חשוב לנו שתהיה התאמה טובה בין בן המשפחה שלכם לבין המטפלת.  התאמה זו, נעשית על סמך היכרות עם שני הצדדים, בחינת הצרכים של בן המשפחה שלכם והקשבה לרצונותיו, על מנת להגיע להתאמה הטובה ביותר ביניהם.
  שלבי האיתור, ההשמה והמעקב נעשים באמצעות עובד מקצועי שלנו בדנאל, תוך התחשבות ותיאום מתמיד עם בני המשפחה.

  לנו בדנאל סיעוד צוותים מקצועיים ומטפלות המעניקים שירות בשפות העברית, רוסית, ערבית אנגלית הסניפים ובמגוון שפות אחרות בהתאמה לצרכים של בן המשפחה שלכם.

  במה תוכל המטפלת לסייע לבן המשפחה שלכם?

  רוצים לדעת במה עוד יכולות מטפלות דנאל לסייע לבן המשפחה שלכם? התקשרו למומחים של דנאל 95922*

  יצירת קשר